Herkes için Bilgi

Dent Coin Nedir ve Nereden Alınır? Dent Artacak Mı?

22.07.2021
Dent Coin Nedir ve Nereden Alınır? Dent Artacak Mı?

Dent wireless (DENT) kendisini ilk dijital ve mobil operatör olarak adlandırıyor. Amaç, kullanıcıların mobil verilerinin kontrolünü ele geçirmelerine yardımcı olmak ve kullanılmayan verileri kaybolmasına izin vermek yerine diğer kullanıcılarla paylaşmalarına izin vermektir.

YouTube’daki bir şirket videosuna göre, şirket 80’den fazla ülkede eSIM uyumlu cihazlar için veri sağlayan 26 milyondan fazla kullanıcıya sahip olduğunu iddia ediyor.Şirket, 14 Ocak’ta 2021’in ilk çeyreğinde geliştirici API’si ile bir bayi portalı başlattı. Web sitesinde başka bir gönderide şirket, yeni bir mobil uygulama, bir ödül sistemi ve ağı içeren bu yıl için beklenen kilometre taşlarını vurguladı.

Tokyo Olimpiyatları için optimize edilmiş bağlantı. Ancak, resmi Twitter hesabınızda düzenli güncellemeler olmadığı görülüyor.

Reddit topluluğunda dolaşan bir başka söylenti, DENT ile Elon Musk’ın Starlink arasındaki olası ortaklıktır, ancak yine de herhangi bir anlaşmanın resmi bir onayı yoktur.

Boğa piyasaları sırasında, ölüler için kalan birkaç jeton, piyasa spekülatörleri onları dışarı pompalarken mezarlarından çıkma eğilimindedir. Ancak boğa piyasası bir engelle karşılaştığında, söylentiyi satın alan ya da büyük karlar elde etme umuduyla yatırım yapan yatırımcılar, ellerinde işe yaramaz paralarla bırakılıyor.

Bu nedenle yatırımcılar derinlemesine bir araştırma yapmalı, şeffaf projeler satın almalı ve her yıl sadece umut verenlerden, topluluklarıyla hiçbir ayrıntı paylaşmadan uzak durmalıdır.

Dent Nereden Alınabilir?

Binance Cryptocurrency Borsası- GX

Yüksek likiditesi ve çoklu dil desteği ile popüler olan dünyaca ünlü “Binance Cryptocurrency” güvenilir bir liman olarak görülebilir.

Coinbase: 100 $ ‘a (veya TL cinsinden eşdeğeri) yatırım yaparsanız 10 $.

Bitpanda: Yalnızca minimum 25 $ yatırıp işlem yaparak 10 $ (veya TL) kazanabilirsiniz.

Coinmama: Coinbase’e Alternatif.

FreeBitcoin: Bir düğmeye basarak her saat küçük miktarlarda Bitcoin. Herkes için geçerlidir.

İçerik  Cardano (ADA) Nedir? Nasıl Alınır?

Cointiply: Captcha’ları çözmek, anketler almak, uygulamaları test etmek, reklamları izlemek için küçük miktarlarda Bitcoin… Dünya çapında geçerlidir.

Dent Nasıl Satın Alınır?

– Yalnızca diğer kripto para birimleriyle satın alınabilir.

– DENT satın almak için önce BTC veya ETH satın almanız ve ardından bu ikisinden elde ettiğiniz kripto para birimini yukarıda görünen borsalardan birinde DENT ile takas etmeniz gerekir.

– Kabul edilen para birimleri, seçtiğiniz borsaya göre değişebilir.

– Bu, borsada bir hesap oluşturmayı ve ardından cüzdanınızdan borsaya jeton göndermeyi içerir. Daha sonra bunları DENT ile değiştirebilirsiniz.

– Değişimi yaptıktan sonra, DENT tokenleriniz döviz hesabınıza yatırılacak veya doğrudan belirttiğiniz cüzdan adresine gönderilecektir.

– Halihazırda BTC veya ETH’ye sahip değilseniz, önce bunlardan birini almanız gerekecektir.

Kredi Kartı ile Dent Nasıl Alınır?

Doğrudan bir kredi kartı ile DENT satın almak şu anda mümkün değildir. En basit şey, güvenilir bir borsaya aktarmak için bir kredi kartını kabul eden bir platformda BTC veya ETH gibi daha iyi bilinen bir kripto para birimi satın almaktır.

DENT’lerinizi Binance ile değiştirebilirsiniz. Binance, dünyada en çok kullanılan ve yaygın borsalardan biridir.

Türkiye’de DENT nasıl satın alınır?

Türkiye’de DENT satın almak için önce daha yaygın bir kripto para birimi satın almalısınız.

Türkler tarafından en yaygın ve önerilen platform, dünyada en çok kullanılan ve yaygın borsa olan Binance’dir. Türkiye’de kendiniz seçeceğiniz bir borsa şirketi aracılığıyla güvenli ve güvenilir bir şekilde Dent satın alabilirsiniz.

DENT artacak mı? Alınır mı?

Günümüz avizesindeki uzun fitil, tüccarların daha yüksek seviyelerde kar elde ettiğini gösteriyor. Bu DENT’in olgunlaşmış olabileceğini gösterir.

DENT’i satın almayı planlıyorsanız, muhtemelen uygulamayı indirmeye ve nasıl çalıştığını görmeye değer ve hatta uygulamayı kendi jetonları için değil, amaçlanan amacı için kullanmaya bile karar verebilirsiniz.

İçerik  Boğa ve Ayı Piyasası Nedir? Nasıl Oluşur?

Bununla birlikte, diğer blok zinciri sağlayıcılarından da aşırı rekabetle karşı karşıya. Örneğin, Sirin Labs’in şu anda geliştirilmekte olan ve Dent benzeri özellikleri dahil etmeyi amaçlayan özel blockchain akıllı telefonu.

Bu yazıyı beğendiniz mi?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Herkes için Bilgi / Copyright © 2019