Herkes için Bilgi

Kuantum Düşünce Tekniği

17.03.2019
Kuantum Düşünce Tekniği

Kuantum Düşünce üst görevli bir hafıza şeklidir. Alelade fikir biçimleri, kendisini tekrar eden, zayıf ve dar enerjilerdir. Değiştirme ve oluşturma kuvvetleri bulunmaz. Daha çok kuşku, kuruntu, avare rüyalar çizgisinde hareket eder. Hâlbuki Kuantum Düşünce derin seviyede, atom alanında etkili olabilecek havada, yaratıcı bir hafıza kanalıdır. Hususi bir zihin seviyesine girerek, özel olarak kurgulanmış sözlü ve hayalî yapıları içerir. Böyle bir seviyede kişi, kişisel yaşamının hükümdarı durumuna geçmiş olur.

Kuantum Düşünce, sağlıklı ve kuvvetli bir vücut için de elverişli bir yer hazırlar. Bizlerin fikir ve kabullenişlerimiz net olarak vücuda etki eder. Vücudumuz esasen bir güç okyanusundan başka bir şey değildir. Korku, dert, kızgınlık, suçluluk duyguları, bütün hücrelerimizin beslendiği enerjide azalmalara sebep olur.

Kuantum Düşünce Tekniği; kendi kendimizi tanımaya, diğer insanları anlamaya, üniversal sistemin nasıl ilerlediğini fark etmekten kaynaklanan ustalığa ulaştırarak vücut kudretimizi de düzene sokar. Şahıslar daha kuvvetli olurlar. Yaşamdaki görevimizi iyi anlamak ve ona aşama aşama erişmek yönündeki gayretlerimizi destekler. Kendi dâhilî kodlamanızdaki, uygulamanız icap eden çalışmanızla alakalı ipuçlarını yakaladıkça hamleleriniz de hızlanır.

Kuantum Düşünce, şahıslar arası iletişimin en derin boyutunu bize sunar. Müşterek İnsanlık alanında gerçekleşen böyle bir iletişim, derin ve etkili bir anlaşma sağlar. Vücut dili ve sözel iletişimden daha da öte kuantumsal İletişimle, fikirlerimizin doğruca muhataba ulaştığı bir yol geliştiririz.

Kuantum Düşünce, hayatımıza daha çok bereket ve bolluk sağlar. Kendimizle alakalı, derin vizyonumuzu değiştirdikçe daha çok bereket hayatımıza akmaya başlar. Genel manada zenginlik; sahip olduğumuz şeylerle psikolojik varlığımıza eklediğimiz değerler arasındaki balansı gösterir. Çok paraya sahip olmak tek başına bolluk belirtisi olmayabilir. Önemli olan elinizdeki parayı nasıl kullandığınızdır.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Herkes için Bilgi / Copyright © 2019